Aktualności

Media o nas

08.08.2013
Nowy defibrylator w Mielnie, ufundowany przez firmę Natural Pharmaceuticals:

- Głos Koszaliński
- Portal cit.mielno.pl
- Portal koszalininfo.pl
- Portal mielno.pl
- Portal wieszjak.pl


17.04.2013
Nowy defibrylator w Urzędzie Miasta Luboń, ufundowany przez firmę Natural Pharmaceuticals:

- Portal lubon.tv
- Portal lubon.pl
- Portal kampaniespoleczne.pl
- Portal csr.pl
- Portal e-lubon.pl
- Luboń.tv


11.10.2012
Nowy defibrylator w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ufundowany przez firmę Natural Pharmaceuticals

- Portal katowice.naszemiasto.pl
- Polskie Radio Katowice
- Radio Em Katowice


21.02.2011
Projekt „Ratuj z sercem” - Mapa AED rośnie w siłę. Zobacz, co piszą inni na nasz temat…


Projekt „Ratuj z sercem” - mapa AED nabiera rozpędu. Pojawia się coraz więcej informacji nt. naszej inicjatywy - zwłaszcza na portalach branżowych, prezentujących najnowsze osiągnięcia we współczesnej medycynie:
- portal medycyna24.pl
- portal faktymedyczne.pl

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami!

 
Znajdź najbliższy Automatyczny Defibrylator (AED):
 

Dlaczego „Ratuj z sercem”?
< >
 

Nazwa i logo projektu


„Ratuj z sercem” oznacza: z zaangażowaniem, poświęcając własne siły i czas. Nazwaliśmy tak projekt, chcąc pokazać wysiłek wielu ludzi, instytucji, których celem jest pomoc chorym po zatrzymaniu akcji serca. Logo projektu stanowi symbol połączonych serc.

Cele i wartości


Nasz cel to nakreślenie MAPY ukazującej umiejscowienie wszystkich automatycznych defibrylatorów  AED w POLSCE  oraz odzwierciedlającej i stymulującej aktywność społeczną. Bliskie Wam lokalizacje  AED  oraz zamieszczone algorytmy mają sprawić by  resuscytacja  była prosta i skuteczna  Ostateczny rezultat:  skuteczniejszy system ułatwiajacy defibrylację  i resuscytację w kazdym miejscu zatrzymania krażenia.           "Kto ratuje jedno życie..... ratuje Cały Swiat" 

Zastrzeżenie prawne

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej.  W żadnym wypadku treści edukacyjne  zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić certyfikowanego szkolenia . Wszelkie informacje o AED zamieszczone na stronie internetowej zostały przedstawione w dobrej wierze z zachowaniem najwyższej staranności, jednakże dane pochodzą z wielu źródeł i mogły ulec zmianie, stąd autorzy MAPY AED i strony RzS nie ponoszą  odpowiedzialności za kompletność i rzetelność zamieszczonych informacji. RzS zastrzega sobie prawo zmiany zawartości strony internetowej w każdym czasie i w dowolnym zakresie bez uprzedniego zawiadomienia i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencji wynikające z dokonanych zmian.  Korzystanie z treści merytorycznej i graficznej jest bezpłatne, lecz wymaga uzyskania zgody autorów  i zaznaczenia źródła.

.