Autorzy projektu „Ratuj z sercem” MAPA AED w Polsce 2021

Koordynator naukowy projektu: dr n. med. Wojciech Rychlik
e-mail:[email protected]  

Koordynator informatyczny, rozwój MAPY AED : Piotr Korlaga prezes Fundacji "Zakoduj Pomoc" [email protected]

wsparcie strony (Od 2010r !)   "2KMM" Katowice - dziękujemy :)

współpracownicy projektu „Ratuj z sercem” to grupa osób mających praktyczne doświadczenie w  prowadzeniu reanimacji (ponad 100 reanimacji/ rocznie)  i szkoleniach z AED zdobyte na:

 
Zespół  pilotażu projektu „Ratuj z sercem”: od 2010 
(w kolejności alfabetycznej) Kasia Błaszczak - pielęgniarka OAiIT z NK,Kasia Budzik - piel. Sebastian Domański - ratownik /strażak PSP ,Dominika Duda - lekarz,Renata Gołyszny - lekarz, Bogusław Kielar - informatyk 2KMM,  Dariusz Korzeń - lekarz ,Monika Kwiecień - pielęgniarka Monika Marszałek - ratownik/piiel,Basia Nowak - pielęgniarka , Wojciech Rychlik - lekarz 

Szczególne podziekowania : mgr Aleksandra Wrzosek - ratownik/ piel. i mgr Edyta Gurbała sekretariat OAIT

ZESPÓŁ 2021: Wojciech Rychlik, Aleksandra Wrzosek, Monika  Kwiecień 

 

<<<  Statystyki defibrylatorów   Kontakt z RzS >>>

 
Znajdź najbliższy Automatyczny Defibrylator (AED):
 

Dlaczego „Ratuj z sercem”?
< >
 

Nazwa i logo projektu


„Ratuj z sercem” oznacza: z zaangażowaniem, poświęcając własne siły i czas. Nazwaliśmy tak projekt, chcąc pokazać wysiłek wielu ludzi, instytucji, których celem jest pomoc chorym po zatrzymaniu akcji serca. Logo projektu stanowi symbol połączonych serc.

Cele i wartości


Nasz cel to nakreślenie MAPY ukazującej umiejscowienie wszystkich automatycznych defibrylatorów  AED w POLSCE  oraz odzwierciedlającej i stymulującej aktywność społeczną. Bliskie Wam lokalizacje  AED  oraz zamieszczone algorytmy mają sprawić by  resuscytacja  była prosta i skuteczna  Ostateczny rezultat:  skuteczniejszy system ułatwiajacy defibrylację  i resuscytację w kazdym miejscu zatrzymania krażenia.           "Kto ratuje jedno życie..... ratuje Cały Swiat" 

Zastrzeżenie prawne

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej.  W żadnym wypadku treści edukacyjne  zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić certyfikowanego szkolenia . Wszelkie informacje o AED zamieszczone na stronie internetowej zostały przedstawione w dobrej wierze z zachowaniem najwyższej staranności, jednakże dane pochodzą z wielu źródeł i mogły ulec zmianie, stąd autorzy MAPY AED i strony RzS nie ponoszą  odpowiedzialności za kompletność i rzetelność zamieszczonych informacji. RzS zastrzega sobie prawo zmiany zawartości strony internetowej w każdym czasie i w dowolnym zakresie bez uprzedniego zawiadomienia i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencji wynikające z dokonanych zmian.  Korzystanie z treści merytorycznej i graficznej jest bezpłatne, lecz wymaga uzyskania zgody autorów  i zaznaczenia źródła.

.