Aktualności

Zarejestruj AED online

09.06.2017
Widziałeś AED zainstalowane w miejscu publicznym? Nie ma go na naszej Mapie? Koniecznie zgłoś urządzenie i popraw bezpieczeństwo w swojej okolicy!


Nasza akcja udowadnia, jak wiele urządzeń AED zostało już zakupionych i zainstalowanych w Polsce. Ogrom wysiłku, jaki towarzyszy akcjom propagującym poprawę bezpieczeństwa w miejscach publicznych poprzez instalację defibrylatorów zewnętrznych, wreszcie ma szansę ujrzeć światło dzienne.

Dzięki projektowi „Ratuj z sercem” WSZYSCY mamy szansę dowiedzieć się o istnieniu automatycznych defibrylatorów zewnętrznych w naszej okolicy. Niezwiązane ze sobą instytucje, organizacje, firmy dokonują zakupu i instalują AED w miejscach publicznych, poprawiając tym samym bezpieczeństwo swoich pracowników, klientów, gości. Mapa AED pokazuje całość tych starań i umożliwia WSZYSTKIM dostęp do wiedzy o zainstalowanych urządzeniach w Polsce.

Nie jesteśmy w stanie zlokalizować wszystkich defibrylatorów zewnętrznych w Polsce. Jeśli wiesz, że w Twojej okolicy znajduje się jakieś urządzenie, a wciąż nie ma go na naszej Mapie, nie pozostawaj obojętny. Już dziś wesprzyj nasz projekt w najprostszy możliwy sposób!

Kliknij w poniższy link i zgłoś przez Internet nowe AED…

 
Znajdź najbliższy Automatyczny Defibrylator (AED):
 

Dlaczego „Ratuj z sercem”?
< >
 

Nazwa i logo projektu


„Ratuj z sercem” oznacza: z zaangażowaniem, poświęcając własne siły i czas. Nazwaliśmy tak projekt, chcąc pokazać wysiłek wielu ludzi, instytucji, których celem jest pomoc chorym po zatrzymaniu akcji serca. Logo projektu stanowi symbol połączonych serc.

Cele i wartości


Nasz cel to nakreślenie MAPY ukazującej umiejscowienie wszystkich automatycznych defibrylatorów  AED w POLSCE  oraz odzwierciedlającej i stymulującej aktywność społeczną. Bliskie Wam lokalizacje  AED  oraz zamieszczone algorytmy mają sprawić by  resuscytacja  była prosta i skuteczna  Ostateczny rezultat:  skuteczniejszy system ułatwiajacy defibrylację  i resuscytację w kazdym miejscu zatrzymania krażenia.           "Kto ratuje jedno życie..... ratuje Cały Swiat" 

Zastrzeżenie prawne

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej.  W żadnym wypadku treści edukacyjne  zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić certyfikowanego szkolenia . Wszelkie informacje o AED zamieszczone na stronie internetowej zostały przedstawione w dobrej wierze z zachowaniem najwyższej staranności, jednakże dane pochodzą z wielu źródeł i mogły ulec zmianie, stąd autorzy MAPY AED i strony RzS nie ponoszą  odpowiedzialności za kompletność i rzetelność zamieszczonych informacji. RzS zastrzega sobie prawo zmiany zawartości strony internetowej w każdym czasie i w dowolnym zakresie bez uprzedniego zawiadomienia i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencji wynikające z dokonanych zmian.  Korzystanie z treści merytorycznej i graficznej jest bezpłatne, lecz wymaga uzyskania zgody autorów  i zaznaczenia źródła.

.